Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna www.oodchudzanie.fora.pl
Forum o odchudzaniu.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skuteczne odchudzanie - Figurena Slim
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna -> Odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anetkawa
Gość






PostWysłany: Pon 18:32, 29 Gru 2014    Temat postu: Skuteczne odchudzanie - Figurena Slim

Jeszcze takich efektów z żadnymi innymi suplementami nie miałam. Muszę polecić Wam ten preparat bo jestem nim zachwycona i może ktoś to przeczyta i tak jak ja schudnie w mgnieniu oka - Smile no może nie w mgnieniu oka ale i tak szybciej niż przy zwykłych metodach. Zaczynałam odchudzanie kilka razy i zawsze ponosiłam osobista porażkę. Dopiero jak za namową koleżanki włączyłam Figurene zobaczyłam efekt już po kilku pierwszych dniach, a to była dla mnie wystarczająca motywacja. Potem już tylko chciałam jeszcze więcej zrzucać tych kilogramów nadwagi. Ostatecznie udało sie schudnąć 15 kg w 3 meisiące !
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jadzia
Gość






PostWysłany: Pią 12:02, 16 Sty 2015    Temat postu:

Ja stosuje od miesiąca dobrze wspomaga dietę nie czuję takiego ssania jak kiedyś po miesiącu stosowania to jestem zadowolona. A zostało mi jeszcze 2 miesiące kuracji za 2 miesiące pochwale się efektami pozdrawiam. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sisi
Gość






PostWysłany: Pon 19:24, 19 Sty 2015    Temat postu:

Figurena działa na mnie jak szatan w miesiąc 6 kilo mniej na + pozdro.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gość odchudzacz
Gość






PostWysłany: Wto 13:40, 20 Sty 2015    Temat postu:

Chciałam się podzielić spostrzeżeniami na temat 2 miesięcznego stosowania diety i Figurena Slim. Moja dieta to nic nadzwyczajnego po prostu ŻM do tego od czasu do czasu długie spacery z koleżanką. Na początku przygody z odchudzaniem warzyłam 68 kg obecnie waga waha mi się między 60 a 61 kg Figurena bardzo dobrze pomogła mi w procesie spadku wagi. Nie czuję głodu a jestem cały czas na deficycie jedyne co mnie denerwuje ale to chyba tak każdy ma jak się chudnie to suchość w ustach i taki dziwny słodkawy posmak taki pod morelowy podchodzący.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adelajda
Gość






PostWysłany: Śro 17:26, 28 Sty 2015    Temat postu:

70% to dieta 20% ćwiczenia 10% to suplementacja Figurena jest jak najbardziej ok. Stosowałam 3 miesiące doskonały wspomagacz diety!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ada
Gość






PostWysłany: Pon 14:13, 02 Lut 2015    Temat postu:

Ja zamówiłam wczoraj zestaw na 3 miesiące bo wiosna już blisko:)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zanirra
Gość






PostWysłany: Śro 14:18, 04 Lut 2015    Temat postu: Suplementacja

adelajda napisał:
70% to dieta 20% ćwiczenia 10% to suplementacja Figurena jest jak najbardziej ok. Stosowałam 3 miesiące doskonały wspomagacz diety!


Rozumiem że to Twoje własne spostrzeżenia - bo nie sadzę żeby specjaliści przyjmowali takie proporcje. Nie sądzę żeby w ogóle dało się to przełożyć na procenty - każdy organizm inaczej reaguje na kuracje. Znam takich którzy bez suplementów nie mogliby schudnąć a innym wystarcza sama dieta, jeszcze innym tylko ćwiczenia.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw 13:31, 12 Lut 2015    Temat postu:

To prawda co piszesz wszystko jest zależne od indywidualnych predyspozycji i zaangażowania, niemożliwe jest rozłożenie tego na procenty. Faktycznie figurena ładnie pobudza naszą przemiane materii, ciesze się że udało mi się w końcu kupić jakiś dobry preparat wspomagających odchudzanie
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szczuplutka
Gość






PostWysłany: Pią 12:49, 13 Lut 2015    Temat postu: Zaskoczona efektami

Szczerze? Kiedy usłyszałam, że tabletki mają pomóc mi schudnąć to zaczęłam się śmiać. Ale spróbowałam bo koleżanka twierdziła, że są cudowne. Mniej jednak, trochę biegałam i o dziwo, straciłam całe 11 kg w 3 miesiące. Nie mam zielonego pojęcia jak to się stało, nie wierzyłam kompletnie w takie metody, ale okazało się, że faktycznie tak można tracić kg. Prawdziwym testem będą dla mnie kolejne miesiące - chcę taką właśnie wagę utrzymać na stałe...
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gabbineczka




Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 14:19, 13 Lut 2015    Temat postu: 1,6 kg w pierwszy tydzień

Przekonaliście mnie do zakupu figureny, stosuję pierwszy tydzień i faktycznie czuje mniejszą ochotę na podjadanie, stosuje razem z dietą i już udało się zrzucić 1,6 kg, jeszcze nie rozpoczęłam ćwiczeń, jakos nie mogę się do tego zabrać. Musze jednak od przyszłego tygodnia dołączyć ćwiczenia żeby jeszcze zwiększyć efekt. Będę co jakiś czas pisała jak u mnie przebiega kuracja. Dziękuje za dotychczasowe rady.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szczuplutka
Gość






PostWysłany: Pon 14:20, 16 Lut 2015    Temat postu: Trzymam za Ciebie kciuki

Trzymam za Ciebie kciuki Gabbineczka na pewno uda Ci się schudnąć i czekam na Twoja relację z kuracji na pewno zmotywuje to inne osoby !
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowana
Gość






PostWysłany: Nie 17:28, 22 Lut 2015    Temat postu:

Witam gdzie można zakupić figurene tylko przez Internet czy w aptece też? Smile
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga
Gość






PostWysłany: Pon 17:47, 23 Lut 2015    Temat postu:

Nie wiem czy w aptece, ja kupowałam z internecie na stronie oficjalnej figurena.pl, zresztą jak coś można kupić w internecie to czemu szukasz tego produktu w aptece, lubisz stać w kolejkach?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ciamka
Gość






PostWysłany: Śro 11:52, 08 Kwi 2015    Temat postu:

Udało się ! Miesiąc przed planowanym zakończeniem kuracji odchudzającej wróciłam do wagi sprzed 5 lat - do tej prawidłowej. Summa summarum schudłam 13 kg bez większym problemów dietetycznych, jestem pewna że to zasługa figurena slim. Polecam szczególnie tym którzy zmagają się z problemem odchudzania i nie potrafią sobie poradzić z utrzymaniem zaleceń diety.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka
Gość






PostWysłany: Czw 9:19, 09 Kwi 2015    Temat postu:

Polecam, jestem bardzo zadowolona z Figureny. Straciłam bez ćwiczeń i diet 5 kg. Przy czym stosuję dopiero ten produkt dopiero miesiąc. Efekty są bardzo zadowalające.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna -> Odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin