Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna www.oodchudzanie.fora.pl
Forum o odchudzaniu.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie kupić foreverslim?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna -> Odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marba
Gość






PostWysłany: Czw 16:52, 03 Kwi 2014    Temat postu: gdzie kupić foreverslim?

Czytałam sporo opinii na temat tabletek Foreverslim.
Chciałabym spróbować, nie chcę jednak kupować tego specyfiku z niepotwierdzonego źródła - nie chcę wydać tyle pieniędzy i nic z tego nie mieć. Czy może ktoś podpowiedzieć, gdzie można kupić te tabletki? Jaka jest cena i jakie powinno być opakowanie? Smile

Dziękuję Smile
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Inka
Gość






PostWysłany: Śro 20:17, 18 Cze 2014    Temat postu:

Co do opakowania jest biało-fioletowe.Jeżeli chodzi o cenę to zależy od Ciebie ile chcesz kupić opakowań.Ja dla siebie kupowałam najpierw jedno opakowanie a po miesiącu jak przekonałam się żę tabletki działają dokupiłam jeszcze dwa opakowania.Kupisz na stronie slim24.pl
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leosia
Gość






PostWysłany: Wto 7:07, 29 Lip 2014    Temat postu:

Nie warto kupować po jednym opakowaniu.Bardziej opłaca się kupić na raz zestaw trzy gdzie przy tym zakupie jedno opakowanie dostaje się gratis.Może na raz trzeba wydać trochę więcej kasy ale się zaoszczędza.Nawet jeżeli nie wykorzystasz tego czwartego opakowania zawsze możesz je odsprzedać lub komuś dać.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pita
Gość






PostWysłany: Śro 21:58, 06 Sie 2014    Temat postu:

Ale nie każdego stać na kupienie od razu trzech opakowań.Ja kupowałam po jednym nie narzekam na koszty bo schudłam.A moja nowa figura jest warto każdych wydanych pieniędzy.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elża
Gość






PostWysłany: Pon 20:18, 11 Sie 2014    Temat postu:

Dokładnie ja pierwsze opakowanie kupiłam na próbę bo najpierw chciałam się przekonać o tym czy te tabletki są skuteczne.Potem jak widziałam efekty dokupywałam następne.Nie ważne jak kupujesz liczy sie efekt jaki uzyskuje się po zastosowaniu Foreverslimu.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kostrzynianka
Gość






PostWysłany: Nie 21:46, 24 Sie 2014    Temat postu:

Ja zaopatrzyłam się od razu w tabletki na całą kurację nie musiałam zastanawiać się nad zakupem bo efekty stosowania tych tabletek widziałąm u sąsiadki i strasznie jej pozazdrościłam tak idealnej figury.Teraz już nie muszę jej zazdrościć sama mam teraz idealną figurę i to mdzięki Foreverslimowi.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kowalikowa
Gość






PostWysłany: Wto 21:59, 26 Sie 2014    Temat postu:

Nie ważne ile się kupuje ważne jest to żę Foreverslim zadziałał na nas wszystkie.Powiem tylko tyle żę mi się nie chciało wierzyć w to że te tabletki pomogły aż tylu osobą .W końcu pojawił się produkt który rzeczywiście przynosi efekty w postaci zgubionych kilogramów.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaź
Gość






PostWysłany: Sob 23:39, 30 Sie 2014    Temat postu:

nie ma sensu dyskutować kto ile i za ile kupił.Warto wymieniać się swoim doświadczeniami i pomagać kolejnym dziewczyną przejść kurację z Foreverslimem.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tytana
Gość






PostWysłany: Wto 20:57, 02 Wrz 2014    Temat postu:

Moja rada dla dziewczyn które zaczynają się odchudzać to znalezienie dla siebie odpowiedniej diety i dobrać sobie odpowiednią formę ruchu.To jest już połowa sukcesu resztę zrobi Foreverslim.I to jest cały przepis na skuteczne odchudzanie.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna
Gość






PostWysłany: Wto 21:17, 30 Wrz 2014    Temat postu:

Foreverslim, no fakt jest taki że ten suplement działa i nie mogę na niego złego słowa powiedzieć, nawet jakbym chciała, ale nie chcę bo mi pomógł schudłam dzięki niemu 14 kilogramów w 3 miesiące, a teraz nawet namówiłam moją mamę żeby zaczęła go stosować.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyrkowa
Gość






PostWysłany: Czw 22:55, 27 Lis 2014    Temat postu:

Słuchajcie dzisiaj zamawiałam dla siebie zestaw trzy plus jeden i naprawdę zapłaciłam niewiele.Warto teraz kupować może warto podzielić się jeszcze z kimś bliskim.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nora
Gość






PostWysłany: Pon 13:34, 29 Gru 2014    Temat postu:

Na stronie jest niezła promocja dopłacając 29 zł do opakowani można dostać zamiast 60 tabletek 100.Moim zdaniem się opłaca bo jedno opakowanie starca prawie na dwa miesiące.Liczę na to że do wiosny uporam się ze wszystkimi moimi niedoskonałościami.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alicja
Gość






PostWysłany: Pią 0:03, 02 Sty 2015    Temat postu:

Kupienie Foreverslimu to na prawdę dobra inwestycja.Warto zadbać o siebie .Mimo że mamy srodek zimy ale kupując teraz te tabletki do wiosny można schudnąc i pochwalic się ładna sylwetką.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolinka
Gość






PostWysłany: Pon 14:06, 05 Sty 2015    Temat postu:

Zakup Foreverslimu została dokonany .Ja jednak zdecydowałam się na zakup dwa plus dwa.Mam tyle kilo do zrzucenia że być może będę musiiała brać o jeden miesiąc więcej.A jeżeli uda mi się schudnąc szybciej to to jedno opakowanie oddam komus kto tez potrzebuje zrzucić parę kilo czyli mój mąż.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tropi
Gość






PostWysłany: Wto 0:35, 13 Sty 2015    Temat postu:

Jeżeli będziesz się trzymała zasad kuracji to sądzę że trzy opakowania ci wystarcza mimo tego że jak twierdzisz masz sporą nadwagę.Może nie będzie to na początku to łatwe ale z czasem będzie lepiej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna -> Odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin