Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna www.oodchudzanie.fora.pl
Forum o odchudzaniu.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzanie z Foreverslim
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna -> Odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbina
Gość






PostWysłany: Czw 19:22, 26 Paź 2017    Temat postu: Odchudzanie z Foreverslim

Od miesiaca stosuję Foreverslim, jeżeli chodzi o odchudzanie. Na razie 4 kilo mniej. Jak myślicie czy to dobry wynik?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dasza
Gość






PostWysłany: Pią 21:07, 27 Paź 2017    Temat postu:

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslimu. W sumie to mogę nawet zaryzykować opinie, ze są to najlepsze tabletki na odchudzanie jakie można kupić
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Atena28
Gość






PostWysłany: Czw 20:04, 02 Lis 2017    Temat postu:

Dla mnie może nie sensacja ale spore zaskoczenie.Nie spodziewałam się takich efektów.Ale to dobrze że ktoś wymyślił takie tabletki które kobietą pomagają walczyć z nadwagą.Ode mnie duży plus dla Foreverslimu.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anatola
Gość






PostWysłany: Pon 22:34, 06 Lis 2017    Temat postu:

Ja stosowałam Foreverslim prawie rok temu, schudłam 14 kg i od tamtego czasu nie mam problemów z wagą, Więc zdanie na temat Foreverslim mam jak najlepsze
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cynia
Gość






PostWysłany: Czw 20:07, 23 Lis 2017    Temat postu:

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Foreverslim.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arabella
Gość






PostWysłany: Nie 20:27, 26 Lis 2017    Temat postu:

Foreverslim daje nam możliwość szybszej utraty wagi ale to dopiero połowa sukcesu.Trzeba jeszcze tą wagę utrzymać bez wspomagania się tabletkami.W tym pomoże nam zmian myślenia i nawyków żywieniowych.Mi się udało trzy miesiące to wystarczający czas aby nauczyć się nowego podejścia do tego co się je i jak się żyje.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolka
Gość






PostWysłany: Czw 18:18, 07 Gru 2017    Temat postu:

Biorę Foreverslim od miesiąca schudłam ok 4 kg.Teraz boję się świąt ,tyle pyszności mam nadzieję że będę miała na tyle silnej woli że z umiarem wszystkiego po troch spróbuję .A waga po świętach nie będzie taka sama jak w momencie rozpoczęcia kuracji.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tekla
Gość






PostWysłany: Pon 20:31, 11 Gru 2017    Temat postu:

Przez kilka dobrych tygodni byłam na diecie,owszem waga spadała ale nie tak szybko jak bym chciała.Dałam się namówić na kupno Foreverslimu i nie żałuje bo dopiero teraz waga spada o kilogram tygodniowo.Polecam dołączyć Foreverslim do diety.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarina
Gość






PostWysłany: Czw 23:54, 21 Gru 2017    Temat postu:

Ja z kolei Foreverslim wprowadziła dopiero niedawno do swojej diety.Ale już widzę różnicę między odchudzaniem z Foreverslimem a bez niego.Jeżeli uda mi się schudnąć 11 kg dzięki tym tabletką to uznam to za spory sukces.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gerda
Gość






PostWysłany: Pią 21:09, 29 Gru 2017    Temat postu:

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimui i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się osiągnąc. W końcu pozbyłam się całej nadwagi
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julcia
Gość






PostWysłany: Czw 20:02, 04 Sty 2018    Temat postu:

Branie Foreverslimu ma na celu oprócz zredukowania wagi także wprowadzenie trwałych zmian aby już nigdy więcej nie przytyć.Więc jeżeli udało się schudnąć to znaczy żę udało ci się również wprowadzić zmiany jeżeli będziesz się ich trzymać to kolejne opakowania Foreverslimu nie będą już ci potrzebne.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwisia
Gość






PostWysłany: Wto 22:10, 09 Sty 2018    Temat postu:

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Foreverslim miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jancia
Gość






PostWysłany: Wto 22:14, 09 Sty 2018    Temat postu:

Właśnie zaczęłam odchudzanie z Foreverslimem pewnie będzie mi bardzo ciężko przestawić się na dietę i zrezygnować z tego wszystkiego co do tej pory jadłam.Ale jak mus to mus.Muszę schudnąć i koniec.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bunia
Gość






PostWysłany: Śro 20:39, 17 Sty 2018    Temat postu:

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Foreverslim.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tina
Gość






PostWysłany: Nie 21:25, 28 Sty 2018    Temat postu:

Z kolei moim problemem były napady głodu.Każda dieta kończyła się fiaskiem,nie wytrzymywałam po prostu chęć jedzenia była silniejsza.Pierwsze trzy tygodnie na diecie teraz dieta plus Foreverslim.Zdecydowanie jest łatwiej nie muszę podjadać.No i waga również spada szybciej
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna -> Odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin