Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna www.oodchudzanie.fora.pl
Forum o odchudzaniu.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suplement diety
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna -> Odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenka
Gość






PostWysłany: Wto 8:23, 15 Paź 2013    Temat postu: Suplement diety

Chyba nie można już się dopisywać do poprzedniego tematu,więc napiszę w nowym.Foreverslim brałam trzy miesiące ,do stracenia miałam 11kg .Po małej zmianie nawyków żywieniowych i łykaniu Foreverslimu udało mi się.A najważniejsze jest to że do dnia dzisiejszego żaden niechciany kilogram nie wrócił,chociaż czasami pozwalam sobie na małe grzeszki takie jak czekolada czy coca-cola.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AMULKA
Gość






PostWysłany: Czw 10:20, 17 Paź 2013    Temat postu:

Dopiero dzięki tabletką Foreverslim w końcu udało mi się schudnąć .Z nadwagą walczyłam od liceum .Próbowałam wielu rzeczy ale efektów nie było.Wiele na temat tego preparatu dowiedziałam się na blogu zmagania z odchudzaniem.Warto go poczytać.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorota
Gość






PostWysłany: Czw 10:37, 12 Gru 2013    Temat postu:

Zastanawia mnie jedna rzecz wcześniej stosowałam suplement diety ale efektów nie było wcale,mimo stosowanej diety.A na Foreverslimie waga spadła a co ważne efektu jo-jo nie było.Co nie tak jest w innych suplementach że one nie działają?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalud
Gość






PostWysłany: Śro 13:55, 14 Sty 2015    Temat postu:

Z takich które faktycznie działają i dają niezłe efekty polecam Slimcea. Przy odpowiedniej diecie + suplementacji slimcea mamy na prawdę ciekawe rezultaty.
Slimcea doskonale blokuje chęć na podjadanie. Jemy to co sobie zaplanuejmy i to co wymaga nasz organizm. Doskonałe rozwiązanie w sytuacji jeśli trzymamy się jakiejś diety.
Efekty widać już po 2 tygodniach stosowania. Efektu jojo brak.
Polecam
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sławek
Gość






PostWysłany: Sob 19:26, 07 Lut 2015    Temat postu:

Chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat IQMAN to warto odwiedzić stronę erekcja net można znaleźć tam wszelkie informacje o tych tabletkach jedyny problem to taki że nadal nie można ich kupić w Polsce.Szkoda bo zdaje się że te tabletki to niezły sposób na męskie problemy.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 14:35, 09 Lut 2015    Temat postu:

Ja ćwiczę regularnie a dodatkowo wspomagam się zieloną kawa max, jak dla mnie jest ok ma bardzo dobry naturalny sklad- waga spada, a energia do cwiczeń jest.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 16:18, 09 Lut 2015    Temat postu:

ćwiczenia to podstawa i to regularnie można wspomagac się suplementami .
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stonka
Gość






PostWysłany: Wto 10:15, 10 Lut 2015    Temat postu:

Foreverslim biorę od ponad miesiąca.W diecie zmieniłam tyle że zrezygnowałam z kolorowych napoi,chipsów i batoników w zamian owoce i sałatki.Jem pięć mniejszych posiłków.Jak była ładna pogoda to jeździłam na rowerze teraz będę musiała pomyśleć o jakimś aerobiku albo czymś podobnym.Waga na razie pokazuje 3 kg mniej.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
freeee
Gość






PostWysłany: Wto 10:45, 10 Lut 2015    Temat postu:

oczywiście wszystko co piszecie to prawda. Ja mam indywidualna diete od dietetyka. Wspieram się slimcea. Efekt mam bardzo dobry. 9kg mniej
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malgoska
Gość






PostWysłany: Wto 12:39, 10 Lut 2015    Temat postu:

ja dla mnie jest ok zielona kawa max , dobra energia dobry sklad i waga spada.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
werka
Gość






PostWysłany: Wto 13:03, 10 Lut 2015    Temat postu:

Ja to jakoś nie przekonana do tabletek wolę cwiczenia i diete.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angella
Gość






PostWysłany: Wto 13:29, 10 Lut 2015    Temat postu:

hej Małgosia ,napisz ile razy cwiczysz w tygodniu i po jakim czasie i waga spadl u Ciebie Ja bym chciała dodac sobie ten suplement ale malo cwicze więc nie wiem czy warto.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malgośka
Gość






PostWysłany: Wto 13:42, 10 Lut 2015    Temat postu:

Angella, ćwicze regularnie od stycznia 3 razy w tygodniu , troche silowni i fitness ograniczyłam slodycze i staram sie nie podjadać. Waga spadła tak ok 5 kg. Jeszcze mi trochę zostalo. A jak tam u Ciebie? Smile
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angella
Gość






PostWysłany: Wto 14:11, 10 Lut 2015    Temat postu:

Ja tak zaplanowalam do kwietnia pozbyc się ok10 kg ale coś marnie idzie . trochę biegam a w soboty mam basen. A u Ciebie 5 kg to ładnie, tylko każdy inaczej spala.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
honoratta
Gość






PostWysłany: Śro 15:36, 11 Lut 2015    Temat postu:

Zielona kawa max ma bardzo dobre opinie i naturalny skład jeżeli bym miala wybrać to zastosowałabym ten suplement.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.oodchudzanie.fora.pl Strona Główna -> Odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin